Ilustrační foto

TUNNBRÖD 
s uzeným lososem a salátem


 Chlebové sushi je originálním pohoštěním a vhodnou náhradou za pracné jednohubky (kanapky). Náplně lze libovolně obměňovat, vždy tak získáte odlišené rolované mini sendviče.


Ingredience (1 porce):

Tunnbröd 37g
Uzený losos - kousky 50g
Pomazánkové máslo 60g
Kopr 2g
Směs listových salátů 10g
Sůl 1g

Jak na to:

Smícháme pomazánkové máslo s nakrájeným čerstvým koprem a dochutíme solí. Připravenou koprovou pomazánkou potřeme celou plochu chleba Tunnbröd, roztíráme ji důkladně až k okrajům. Rovnoměrně poklademe salátovými listy a kousky uzeného lososa. Celý plát zarolujeme a vytvoříme tak wrap neboli rolovaný sendvič. Takto připravenou rolku nakrájíme na 7 stejných dílů, které servírujeme položené řezem dolů, ve stylu sushi. Zarolovaný plát lze také uprostřed šikmo překrojit na dvě poloviny, získáme tak rolovaný sendvič, který je ideální například jako předkrm.  

Tip:

Vyrábíme-li chlebové sushi, při rolování plát více utahujeme. Naopak, pokud chceme vytvořit rolovaný sendvič, ponecháme kolem náplně více volnosti.


                                                                                                       ZPĚT

Brožura TYC mini dezerty


Nová brožura PANESCOFOOD.COM  představuje kreativní concept lahodných a originálních mini dezertů. Ideální pro hotely, restaurace, kavárny i catering.

Brožura ke stažení  zde (pdf)

Produktový katalog 2016-17


Nový katalog s výběrem tradičních druhů slaného, plněného slaného a sladkého pečiva. Tištěný katalog žádejte u svého obchodního zástupce.

Katalog ke stažení  zde (pdf)

NOVINKY PANESCO 2015


Široký sortiment nových sladkých i slaných druhů prémiových pekařských specialit.

PANESCO novinky 2015.pdf