Ilustrační foto

La Lorraine revue PODZIM 2011

Nebojte se dopékání pečiva!


Podzimní vydání Vás zasvětí do tajů dopékání pečiva a představí Vám několik našich podzimních favoritů.  

Hned v úvodu Vás jistě okouzlí rustikální pochoutka, která je jak od babičky z pece - Mini tmavá bulka a Rustikální bulka.  Samotnému dopékání jsou pak věnovány následující dvě stránky. Zajímá Vás, co je vlastně to tajemné bake-off, na jakém principu funguje nebo jaké má výhody? Pak Vám jistě článek poskytne mnoho nových informací.  

Jistě jste již slyšeli o předpečeném pečivu baleném v ochranné atmosféře, tzv. gas packs. I o něm je v našem časopise řeč. Vysvětlíme Vám, jak se vyrábí, proč jej můžete skladovat při pokojové teplotě a představíme i naše novinky v nových obalech.

Hledáte pečivo, které bude skvělým partnerem podzimních receptů? Pak Vás jistě bude zajímat krátké představení našich cereálních kostek s dýňovými a slunečnicovými semínky. A aby toho nebylo málo, připojili jsme hned dvě receptury v podzimním stylu.

Každý má občas chuť na něco malého, ale nechce se mu nic složitě připravovat. A právě v této chvíli přichází na scénu slané snacky z listového těsta - pikantní Tex Mex snack a vydatná Belgická rolka s párkem. A co teprve, když z nich jdou, jako mávnutím kouzelného proutku, udělat i výtečné chuťovky...  Více najdete na straně 9.

Podzim je časem, kdy dozrávají ta nejlepší jablíčka a švestky. Přesně takové jsme pro Vás ukryli do lahodných dortů z křehkého těsta. Pokud však chcete ochutnat skutečně luxusní lahůdku, můžete zkust náš recept, kde k dortům přidáme zapečenou sněhovou čepici a ovocný coulis. A u ovoce zůstaneme i na konci. Neodolatelně křupavé listové kapsy plněné delikátní ovocnou náplní s velkými kousky ovoce... hmmm, kdo by odolal.

Věříme, že vás i tentokrát si náš časopis rádi přečtete a třeba i vyzkoušíte naše receptury.

 

Časopis ke stažení zde (pdf, velikost 2,4MB)
Produktový list ke stažení zde (pdf, velikost 2,4MB)
Recepturní lístky ke stažení zde

ZPĚT

Brožura TYC mini dezerty


Nová brožura PANESCOFOOD.COM  představuje kreativní concept lahodných a originálních mini dezertů. Ideální pro hotely, restaurace, kavárny i catering.

Brožura ke stažení  zde (pdf)

Produktový katalog 2016-17


Nový katalog s výběrem tradičních druhů slaného, plněného slaného a sladkého pečiva. Tištěný katalog žádejte u svého obchodního zástupce.

Katalog ke stažení  zde (pdf)

NOVINKY PANESCO 2015


Široký sortiment nových sladkých i slaných druhů prémiových pekařských specialit.

PANESCO novinky 2015.pdf