Ilustrační foto

La Lorraine revue LÉTO 2011

Panini - sendviče přímo z grilu


V letním vydání naší revue jsme zavítali do světa rychlého, ale velmi chutného a kvalitního občerstvení.

Naši cestu jsme začali u orientálního chleba pita, který nabízí spoustu možností a jistě vás okouzlí zejména ve své mini variantě, kterou nazýváme baby pita. Poté jsme se přesunuli do sladké Francie, kde jsme plnili lahodné croissanty  a v Itálii jsme se inspirovali delikátníni zapékanými sendviči zvanými panini. Vždyť co je lepší, než zakousnout se do krásně propečené kůrčičky, která uvnitř skrývá lahodně vláčné teplé jádro ze sýra i dalších ingrediencí. A právě takové panini vám můžeme nabídnout.

Za oceánem, v zemi nekonečných možností, jsme pro vás zjistili něco o donutech a muffinech, typických amerických sladkostech. Samozřejmně jsme nezapomněli ani na hamburger a hot dog, dva asi nejznámější představitele fast food jídel.

Zpět do Evropy nás zavedla cesta do slunného Středomoří, kde se zrodila báječně vláčná flaguette s olivovými olejem. A protože Francie není nikdy dost, přidali jsme i článek o typickém francouzském pečivu - bagetě. Společně s námi si ji můžete vychutnat klasicky obloženou i zapékanou s širokým výběrem masových i vegetariánských náplní.   

Ještě jednou jsme zavítali i do Itálie, místa, odkud pochází neuvěřitelně jemný a velmi variabilní mléčný chléb Tramezzino. Vždyť z kterého jiného chleba lze udělat působivé ravioly, velké i malé rolky, klasické skládané sendviče, veliké slané dorty i malinké křupavé krutonky.

Celou cestu jsme zakončili skandinávskou chuťovkou - chlebem Tunnbröd. Sushi ve švédském stylu je pak jen otázkou chviličky.

Věříme, že vás i tentokrát si náš časopis rádi přečtete a třeba i vyzkoušíte nějaký neobvyklý druh pečiva z naší nabídky.


Časopis ke stažení zde (pdf, velikost 2MB)

ZPĚT

Brožura TYC mini dezerty


Nová brožura PANESCOFOOD.COM  představuje kreativní concept lahodných a originálních mini dezertů. Ideální pro hotely, restaurace, kavárny i catering.

Brožura ke stažení  zde (pdf)

Produktový katalog 2016-17


Nový katalog s výběrem tradičních druhů slaného, plněného slaného a sladkého pečiva. Tištěný katalog žádejte u svého obchodního zástupce.

Katalog ke stažení  zde (pdf)

NOVINKY PANESCO 2015


Široký sortiment nových sladkých i slaných druhů prémiových pekařských specialit.

PANESCO novinky 2015.pdf