Ilustrační foto

Křehké listové záviny s dvojitou náplní


"Pečivo z listového těsta je mezi spotřebiteli velice žádané a oblíbené. Po upečení je nádherně křehké, křupavé a opravdu skvěle chutná."

Novinkou v naší nabídce jsou tři druhy sladkých listových závinů s duo náplní, které nabízíme také v mini velikosti. Výtečnou náplň tvoří dvě skvěle sladěné chutě, které vás jistě okouzlí. A protože nejen chuť, ale i vzhled jsou u pečiva nesmírně důležité, ozdobili jsme povrch závinů pravidelnými zářezy, které krásně vyzdvihnout dvoubarevnou náplň. Jemný curkový závoj zvýrazňující křupavost kůrčičky je už jen tou pověstnou třešničkou na dortu.

Skvěle sladěné náplně

Jestliže je vaším favoritem pudink, máme pro vás dobrou zprávu. V duo závinech jsme jej použili hned dvakrát. Poprvé v kombinaci s pikantní višňovou náplní a podruhé s delikátní čokoládovou náplní. Vyznavači tradičních chutí zase ocení voňavou povidlovou náplň, kterou příjemně vyvažuje jemný tvaroh.

Zatímco větší záviny najdou své uplatnění především v maloobchodní síti, mini varianty se hodí zejména jaho snídaně do hotelů, nebo jako mini zákusek ke kávě či čaji.

Mini duo záviny
hmotnost 50g, ks/katon 160, karton/paleta 64, rozmražení 10´, pečení 20´/180°C, bez páry

 

4208405 Mini duo závin s tvarohem a povidlovou náplní
4208403 Mini duo závin s pudinkem a čokoládovou náplní
4208404 Mini duo závin s pudinkem a višňovou náplní

Duo záviny
hmotnost 130g, ks/katon 50, karton/paleta 64, rozmražení 10´, pečení 20´/180°C, bez páry

 

4208402 Duo závin s tvarohem a povidlovou náplní
4208400 Duo závin s pudinkem a čokoládovou náplní
4208401 Duo závin s pudinkem a višňovou náplní

Brožura TYC mini dezerty


Nová brožura PANESCOFOOD.COM  představuje kreativní concept lahodných a originálních mini dezertů. Ideální pro hotely, restaurace, kavárny i catering.

Brožura ke stažení  zde (pdf)

Produktový katalog 2016-17


Nový katalog s výběrem tradičních druhů slaného, plněného slaného a sladkého pečiva. Tištěný katalog žádejte u svého obchodního zástupce.

Katalog ke stažení  zde (pdf)

NOVINKY PANESCO 2015


Široký sortiment nových sladkých i slaných druhů prémiových pekařských specialit.

PANESCO novinky 2015.pdf